Yuasa YB4L-B, 12V, 4Ah
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 16 záznamov (zobrazujem 1 až 16)
Cena vrátane DPH
Motobatéria YUASA YB4L-B 12V 4AhYuasa Yumicron Yuasa Yumicron sú spoľahlivé a bezpečné batérie, skonštruované tak, aby podávali vysokú štartovaciu silu a maximálny výkon za každého počasia. • Pevná odolná konštrukcia, vďaka ktorej batérie odoláva vibráciám pri jazde na nerovnom povrchu • Vysoká štartovacia sila vďaka patentovan... |
YUASA Yuasa YB4L-B 12V 4Ah 45A12V 4Ah 45A 121/71/93mm P+ |
Yuasa YB4L-B 12V 4Ah 45ANapätie: 12 V Kapacita 10 hod.: 4 Ah Štartovací prúd: 45 A Typ akumulátora: YuMicron Dĺžka: 121 mm Šírka: 71 mm Výška: 93 mm Hmotnosť s kyselinou: 1.5 kg Množstvo kyseliny: 0.3 l (+) Pól / Odvetranie: P / P |
Motobatéria YUASA (originál) YB4L-B, 12V, 4AhPredaj batérií v nezprovozněném stave s ampulkou kyseliny sírovej, rovnako tak ako predaj kyseliny sírovej samostatne, NIE JE možný z dôvodu: Zákon č. 225/2022 Z. z. (CZ) o prekurzoroch výbušnín z 20. augusta 2022 na základe smernice EÚ o zverejňovaní, dovoze, držbe a používaní obmedzených prekurzo... |
Exide YB4L-B, EB4L-B- Výrobca: YUASA - EAN kód: 3661024033145 - Číslo OE: YB4L-B - Index: EB4L-B BATÉRIA 4AH/60A 12V P+ / MOTOCYKLE POPIS MP DĹŽKA/ŠÍRKA/VÝŠKA – 120/70/92 – KONVENCIA 12 V, VYŽADUJE NABITIE, OBSAHUJE NÁDOBU S ELEKTROLYTOM DOPLNKOVÉ ÚDAJE: PREDAJNÉ MNOŽSTVO = 1 MNOŽSTVO V BALENÍ = 1 NÁHRADA ZA MP:... |
Yuasa 12V 4Ah 45A YB4L-B, YB4L-B12V 4Ah 450A 121/71/93mm P+ |
Toplite YB4L-B12V 4Ah 45A P+121/71/93mmBALENIE BEZ ELEKTROLYTU!!! 0,3LSpoločnosť TOPLITE bola založená v roku 1976 ako dcérska spoločnosť Taiwan Yuasa Battery Co., Ltd., ktorá je popredným výrobcom olovených batérií od roku 1964. ... |
Yuasa 12V 4Ah 45A YB4L-B12V 4Ah 450A121/71/93mm P+... |
Batéria YUASA YB4L-B 12V 4 AH Olovená kyselinová / STD L 120 x Š12V 4 AH olovená kyselinová batéria / STD D 120 x Š 70 x V 92 mm |
Motobatéria Yuasa 12V 4ah, YB4L-Bdĺžka: 121 mm šírka: 71 mm výška: 93 mm hmotnosť: 1,5 kg štartovací prúd: 56 A Motocyklové batérie sú dodávané suché v prednabitom stave. Po naplnení akumulátorovou kyselinou (nie je súčasťou balenia) a ponechaní cca 1 hod. je kapacita akumulátora cca 70%.YUASA „Standard“ je vyrobená a navrhnutá... |
Motobatéria Yumicron 12V 4ah, YB4L-Bdĺžka: 121 mm šírka: 71 mm výška: 93 mm hmotnosť: 1,5 kg štartovací prúd: 56 A Motocyklové batérie sú dodávané suché v prednabitom stave. Po naplnení akumulátorovou kyselinou (nie je súčasťou balenia) a ponechaní cca 1 hod. je kapacita akumulátora cca 70%.YUASA „Standard“ je vyrobená a navrhnutá... |
YUASA Motobatéria (originál) YB4L-B, 12V, 4 Ah, 56 AÚdržbový typ, WET - Yuasa Yumicron olovená motobatéria zaplavená tekutým elektrolytom s vylepšenou "antisulfatačnou technológiou" - spomaľuje usadzovanie síranu olovnatého do aktívnych hmôt elektród pri vybíjaní alebo hlbokom vybití, batéria je dodávaná v suchom stave - nabitá, elektrolyt nie je súč... |
Moto batéria YUASA 12V YB4L-B 4 AhMotobatéria YUASA pre motocykle, skútre a štvorkolky. |